+38 (067) 674-26-64
+38 (073) 674-26-00
+38 (073) 283-47-99
Українська   English
info@termosilat.com
Закарпатська область

ТЕРМОСИЛАТ

Цiна: 160 UAH

Застосування теплоізоляції ТермосилаТ


покриття теплоізоляційне керамічне ТермосилаТ призначене для теплоізоляції споруд промислового та комунального призначення будь-якої форми складності, для зовнішніх та внутрішніх поверхонь будівель, фасадів, міжпанельних швів, віконних відкосів, фундаментів, тепломагістралей, трубопроводів, цистерн, автомобільного, залізничного та іншого транспорту, металевих конструкцій та ін., як у процесі їхнього будівництва, так і при реконструкції.

ТермосилаТ має гарну морозостійкість (до -50°С), що дозволяє застосовувати його як термоізоляцію морозильних камер, при цьому знижуються трудовитрати на спорудження термоізоляційного шару з пінопластових плит і гідроізоляційного шару з руберойду та фольги.

ТермосилаТ застосовується з метою зниження тепловтрат, а отже і кількості споживаного теплоносія, що призводить до збільшення ефективності використання теплоносія, зниження втрат на його доставку, більш економічного використання при обігріві. При нанесенні покриття ТермосилаТ на зовнішні або внутрішні стіни будівлі, енерговитрати на обігрів приміщення в холодну пору року знижуються як мінімум на 30%, усувається: конденсат, грибок, надмірне охолодження та промерзання стін.

ТермосилаТ використовують для обробки автомобільних кузовів рефрижераторів, домагаючись значної економії теплоносія у зимовий період та зменшення нагріву від сонячної радіації у літній. Застосування ТермосилаТ для теплоізоляції рефрижераторів не тільки збільшує корисну площу кузова, але і значно знижує його масу в порівнянні з класичними утеплювачами. ТермосилаТ забезпечує прекрасну термоізоляцію, легко наноситься навіть у важкодоступних місцях, а також чудово захищає від корозії будь-які поверхні. Судновласники обробляють ТермосилаТ свої судна та човни, домагаючись відразу тепло-гідроізоляції.

На підприємствах виробничої сфери застосовують ТермосилаТ як універсальний ізолятор для своїх виробів, що мають складну геометричну форму. ТермосилаТ усуває конденсат, промерзання стін, виключає утворення «містків холоду». За допомогою ТермосилаТ спрощується та здешевлюється створення теплоізоляції, знижуються витрати на поточний чи капітальний ремонт.

ТермосилаТ служить заміною традиційних теплоізоляційних матеріалів або використовується як додаткове покриття. Швидка процедура нанесення ТермосилаТ знижує трудовитрати в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами (легко та швидко наноситься пензлем, малярним валиком або розпилювачем).


Сфери застосування Термосилату


- при утепленні житлових та виробничих будівель, як із внутрішньої, так і із зовнішньої сторони
- при теплоізоляції покрівлі житлових та виробничих будівель
- при утепленні підвальних та напівпідвальних приміщень
- при утепленні промерзаючих стін
- при утепленні міжпанельних швів
- як захист від конденсату
- як захист від появи грибка та пліснявиТермосилаТ
- як антикорозійне покриття
- при монтажі вентильованих фасадів
- при теплоізоляції вентиляційних систем
- при утепленні фундаментів
- при термоізоляції ємностей
- при утепленні залізничних вагонів
- при утепленні автотранспорту
- при утепленні тваринницьких ферм
- при утепленні контейнерів
- при утепленні гаражів
- при утепленні тунелів
- при теплоізоляції газокомпресорних установок
- при теплоізоляції конструкцій, що легко будуються
- при утепленні наземних та підземних газопроводів, нафтопроводів та паропроводів
- при тепло-гідро ізоляції річкових та морських суден та човнів
- при теплоізоляції металевих дахів
- при теплоізоляції металевих споруд
- при теплоізоляції ангарів
- при теплоізоляції теплообмінників та парових котлів
- при ізоляції гарячих змішувальних ємностей
- при теплоізоляції транспортних засобів військового та спеціального призначення, рефрижераторів, автомобільних та залізничних цистерн, а також у разі, коли застосування інших видів теплоізоляції неможливе або утруднене.
Теплоенергетика та комунікації
(труби опалення, теплообмінники, ємності, парові котли, запірна арматура)


ТермосилаТ

Здатність ТермосилаТ працювати при високих температурах, хороша адгезія практично до будь-якого матеріалу, робить його незамінним для застосування як теплоізоляційне та гідроізоляційне покриття в теплоенергетиці. Можливість наносити ТермосилаТ розпилювачем або пензликом на поверхні складної конфігурації, дозволяє використовувати матеріал у важкодоступних місцях.

Зниження трудовитрат і часу під час використання ТермосилаТ, за рахунок легкості та простоти роботи з матеріалом. Зниження витрат на ремонт трубопроводу після гарантійного терміну експлуатації, за рахунок відсутності необхідності демонтажу старої ізоляції. Зниження витрат теплової енергії на трубопроводах, парових котлах, теплообмінниках, засувках, різних ємностях за рахунок високих теплоізоляційних характеристик ТермосилаТ.Можливість нанесення ТермосилаТ безпосередньо на гарячу поверхню, без припинення роботи та зупинення виробництва. Зниження витрат на монтаж теплоізоляції, за рахунок зменшення технологічних операцій, пов'язаних із утепленням трубопроводів, при застосуванні ТермосилаТ як ізоляції.

Значно спрощується експлуатація, технічне обслуговування, знижуються витрати на ремонт трубопроводу та запірної арматури при виникненні аварійних ситуацій, за рахунок скорочення часу пошуку течі, нориці та відсутності необхідності демонтажу старої ізоляції. Зниження витрат на ремонт за рахунок збільшення гарантійного терміну служби ізоляції при використанні ТермосилаТ.Зводяться до мінімуму витрати на ремонт ізоляції, збільшуються міжремонтні інтервали. При використанні ТермосилаТ як ізоляція, покращується естетичність і зовнішній вигляд трубопроводів, підвищується екологічна безпека. ТермосилаТ не становить інтересу для кримінальних осіб, як вторинний продукт.


теплоизоляція трубТермосилаТ

Використання надтонкої теплоізоляції ТермосилаТ для ізоляції трубопроводів опалення та гарячої води, дозволяє знизити теплові втрати до нормованих БНтаП та суттєво скоротити витрати на експлуатацію та обслуговування.ТермосилаТ забезпечує постійний доступ до огляду ізольованої поверхні без необхідності зупинки виробництва або простоїв, пов'язаних з ремонтом.


Транспорт
(автотранспорт, засоби військового та спеціального призначення, рефрижератори,
автомобільні та залізничні цистерни)ТермосилаТ може наноситися на будь-які внутрішні та зовнішні поверхні легкового, вантажного та пасажирського транспорту. Застосування ТермосилаТ для теплоізоляції рефрижераторів не тільки збільшує корисну площу кузова, а й значно знижує його масу порівняно з «класичними» утеплювачами.

Унікальні властивості ТермосилаТ пояснюють його широке використання та популярність. ТермосилаТ забезпечує відмінну термоізоляцію, легко наноситься навіть у важкодоступних місцях, а також чудово захищає від корозії будь-які поверхні. Високі теплозберігаючі показники, еластичність і мала вага покриття роблять ТермосилаТ практично незамінним у цій галузі.

Житлове будівництво
(фасади, стіни, перекриття, укоси, дахи, підлоги)утеплення будинку ТермосилаТ

Застосування у житловому будівництві:


- зсередини і зовні стінових конструкцій для зниження теплових втрат, відповідно до БНтаП, а також усунення грибка, конденсату, зледеніння;
- зсередини та зовні покрівлі, для зниження теплових втрат у зимовий період та зменшення витрат на кондиціювання влітку;
- обробка панельних швів та віконних укосів будинків, для зниження тепловтрат;
- обробка торців монолітних перекриттів при «каркасному» будівництві;
- утеплення підвальних приміщень, у тому числі із внутрішньої сторони підвальних стін.

утеплення стін ТермосилаТутеплення ТермосилаТ


Економія витрат у житловому будівництві:


- зниження витрат в опалювальний сезон, шляхом зменшення теплових втрат, за рахунок утеплення ТермосилаТ споруд та внутрішніх приміщень будівлі;
- зниження витрат у літній період на кондиціювання повітря всередині приміщень, шляхом теплоізоляції даху та стін будівлі ТермосилаТ;
- зниження прямих витрат при будівництві будівель та споруд, за рахунок можливості зменшення товщини стін та габаритів фундаменту при застосуванні ТермосилаТ як теплоізоляція;
- можливість заміни громіздких систем утеплення фасадів будівель та споруд теплоізоляцією ТермосилаТ;
- зниження трудовитрат та часу у будівництві, при використанні теплоізоляційного матеріалу ТермосилаТ;
- Зниження витрат на ремонт старої ізоляції, за рахунок відсутності необхідності її демонтажу;
- Тривалий термін служби покриття ТермосилаТ.


Рідка теплоізоляція ТермосилаТ, будучи пожежобезпечним складом, ідеально підходить для теплоізоляції житлових та промислових будівель. При використанні теплоізоляції ТермосилаТ на об'єктах, що реконструюються, не створюється навантаження на фундамент конструкції, а так само захищається сама конструкція: від перепаду температури, вологості, ультрафіолету та інших руйнівних впливів.
info@termosilat.com
Виробництво перенесено до
Закарпатської області
+38 (067) 674-26-64
+38 (073) 674-26-00
+38 (073) 283-47-99

ТЕРМОСИЛАТ
ЦІНИ
КАЛЬКУЛЯТОР
ФОТО
ВІДЕО
ДОКУМЕНТИ
ТАБЛИЦЯ  КОЛЬОРІВ

© 2011 – 2020  Виробничо-торгова  База  ТЕРМОСИЛАТ