+38 (067) 674-26-64
+38 (073) 674-26-00
+38 (073) 283-47-99
Українська   English
info@termosilat.com
Закарпатська область

ТЕРМОСИЛАТ

Цiна: 160 UAH


Перше, про що ми згадуємо при слові «затишок», - це тепло, яке має бути в будинку, і не тільки в переносному, а й у прямому значенні цього слова. Домовласнику варто замислюватися не тільки про різні способи опалення будинку, а й про максимальне збереження отриманого тепла. Знизити тепловтрати до нуля навряд чи можливо, але досягти значного скорочення обігріву вулиці цілком реально.

Зовнішні поверхні, такі як фундамент, стіни і дах, мають найбільшу площу зіткнення із зовнішнім середовищем. Відповідно, саме на них і лягає основна відповідальність за утримання такого дорогого тепла.

Для кращого збереження тепла потрібен додатковий шар теплоізоляції. Крім того, використання теплоізоляції дозволяє суттєво знизити масу конструкцій, зменшити витрату основних будівельних матеріалів, таких як цегла, деревина, бетон та ін.

Правильно організована теплоізоляція дасть не тільки комфортний мікроклімат, але й заощадить кошти на опалення. Якісна теплоізоляція повинна мати низький коефіцієнт теплопровідності і вологопоглинання, не горіти, мати достатню міцність. Знання значень цих параметрів та використання їх у розрахунках систем теплоізоляції дозволяє досягти бажаних результатів - суттєвої економії будівельних матеріалів та мінімальної витрати енергії для опалення.

З метою забезпечення надійного захисту від втрат тепла та здійснення теплоізоляції, представляємо вашій увазі Покриття теплоізоляційне керамічне ТермосилаТ, з яким і пропонуємо ознайомитися на нашому сайті.
Людський організм не переносить переохолодження. Зовнішні конструкції, що захищають (стіни, вікна, дах) захищають наш будинок від низьких температур, опадів у вигляді дощу, снігу, граду, сильного вітру. Одночасно вони перешкоджають проникненню тепла із внутрішнього приміщення назовні. Величина цього проникнення залежить від опору теплопередачі матеріалу, з якого побудована конструкція, що захищає. Тепло через конструкцію, що захищає, передається різними способами: теплопровідністю, конвекцією, випромінюванням. Передача тепла здійснюється безпосередньо через матеріал або від одного матеріалу до іншого при дотику.

Висока теплопровідність має щільні матеріали: метали, залізобетон, граніт. Низьку теплопровідність мають повітря та інші гази. Тому матеріали, що мають велику кількість замкнутих пір, заповнених повітрям або газом, мають низьку теплопровідність і тепло передається через них погано. Теплоізоляція захищає від небажаного теплового обміну із навколишнім середовищем. Так, наприклад, у будівництві та теплоенергетиці теплоізоляція необхідна для зменшення теплових втрат у навколишнє середовище, у холодильній та кріогенній техніці – для захисту апаратури від припливу тепла ззовні.

Розрізняють теплоізоляційні роботи будівельні (теплоізоляція огороджувальних конструкцій будівель та споруд) та монтажні (теплоізоляція трубопроводів, теплових агрегатів, холодильників та ін.). Завдання теплоізоляції будівель - знизити втрати тепла в холодну пору року та забезпечити відносну сталість температури в приміщеннях протягом доби при коливаннях температури зовнішнього повітря. У теплових промислових установках (промислових печах, котлах, автоклавах тощо) теплоізоляція забезпечує значну економію палива, сприяє збільшенню потужності теплових агрегатів та підвищенню їх ККД, інтенсифікації технологічних процесів, зниженню витрати основних матеріалів. Теплоізоляція промислових установок, що працюють при високих температурах, сприяє також створенню нормальних санітарно-гігієнічних умов праці обслуговуючого персоналу в гарячих цехах та запобіганню виробничому травматизму. Велике значення має теплоізоляція в холодильній техніці, так як функціонування холодильних агрегатів і машин пов'язане зі значними енерговитратами. Втрати тепла у будинку без ТермосилаТ">

Актуальність та потреба у високоефективній теплоізоляції для будь-яких будівель та споруд набула особливої ваги у зв'язку зі зростаючою вартістю енергоносіїв. Крім того, постійне підвищення вимог до умов комфортного проживання людей потребує дедалі більшої енергії, все більших витрат на її поповнення. Від якості теплоізоляції будівлі залежить кількість енергії, необхідна для її обігріву в холодну пору року. Раніше роль теплоізоляційних матеріалів виконували будматеріали, що є одночасно несучими конструкціями будівлі – дерево, цегла, бетон. При зростанні вартості енергоносіїв роль теплоізоляції почала зростати, оскільки поступово стало очевидним, що неможливо збільшувати теплоізоляцію будівлі виключно за рахунок збільшення товщини будматеріалів. Матеріали, Сьогодні будівельний ринок рясніє різними теплоізоляційними матеріалами, що відрізняються високим коефіцієнтом теплового опору при відносно малих товщинах і невеликій вазі. Асортимент теплоізоляції постійно зростає, розібратися у видах теплоізоляційних матеріалів з кожним днем все складніше. Не залежно від розмірів поверхні, що ізолюється, її конфігурації та виду теплоізоляційного матеріалу, комплекс теплоізоляційних робіт, крім пристрою шару теплоізоляційного матеріалу, включає роботи з гідроізоляції та пароізоляції цього шару та забезпечення його захисту від механічних пошкоджень. Створений за новітніми технологіями, рідкий утеплювач ТермосилаТ має унікальні теплоізоляційні властивості, що зберігаються десятиліттями. Високі показники стійкості ТермосилаТ дозволяють не захищати покриття різними облицювальними матеріалами, як цього вимагають «класичні» утеплювачі. Міліметрове покриття рідкої теплоізоляції ТермосилаТ робить сьогодні те, що раніше могли зробити лише товсті стіни та сантиметри мінеральної вати.

Застосування теплоізоляції ТермосилаТ


ТермосилаТ™Покриття теплоізоляційне керамічне ТермосилаТ< призначене для теплоізоляції споруд промислового та комунального призначення будь-якої форми складності, для зовнішніх та внутрішніх поверхонь будівель, фасадів, міжпанельних швів, віконних укосів, фундаментів, тепломагістралей, трубопроводів, цистерн, автомобільного, залізничного та іншого транспорту, металевих конструкцій та ін. як у процесі їх будівництва, так і при реконструкції.

ТермосилаТ має хорошу морозостійкість (до -50°С), що дозволяє застосовувати його як термоізоляцію морозильних камер, при цьому знижуються трудовитрати на спорудження термоізоляційного шару з пінопластових плит та гідроізоляційного шару з руберойду та фольги.

ТермосилаТ застосовується з метою зниження тепловтрат, а відтак і кількості споживаного теплоносія, що призводить до збільшення ефективності використання теплоносія, зниження втрат на його доставку, більш економічного використання при обігріві. При нанесенні покриття ТермосилаТ на зовнішні або внутрішні стіни будівлі, енерговитрати на обігрів приміщення в холодну пору року знижуються як мінімум на 30%, усувається: конденсат, грибок, надмірне охолодження та промерзання стін.

ТермосилаТ використовують для обробки автомобільних кузовів рефрижераторів, домагаючись значної економії теплоносія в зимовий період та зменшення нагріву від сонячної радіації в літній. Застосування Термосила для теплоізоляції рефрижераторів не тільки збільшує корисну площу кузова, але і значно знижує його масу в порівнянні з класичними утеплювачами. ТермосилаТ забезпечує прекрасну термоізоляцію, легко наноситься навіть у важкодоступних місцях, а також чудово захищає від корозії будь-які поверхні. Судновласники обробляють ТермосилаТ свої судна та човни, домагаючись відразу тепло-гідроізоляції.

На підприємствах виробничої сфери застосовують ТермосилаТ як універсальний ізолятор для своїх виробів, що мають складну геометричну форму. ТермосилаТ усуває конденсат, промерзання стін, виключає утворення «містків холоду». За допомогою ТермосилаТ спрощується та здешевлюється створення теплоізоляції, знижуються витрати на поточний чи капітальний ремонт.

ТермосилаТ служить заміною традиційним теплоізоляційним матеріалам або використовується як додаткове покриття. Швидка процедура нанесення ТермосилаТ знижує трудовитрати в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами (легко та швидко наноситься пензлем, малярним валиком або розпилювачем).


Сфери застосування ТермосилаТ


- при утепленні житлових та виробничих будівель, як із внутрішньої, так і із зовнішньої сторони
- при теплоізоляції покрівлі житлових та виробничих будівель
- при утепленні підвальних та напівпідвальних приміщень
- при утепленні промерзаючих стін
- при утепленні міжпанельних швів
- як захист від конденсату
- як захист від появи грибка та цвілі
- як антикорозійне покриття
- при монтажі вентильованих фасадів
- при теплоізоляції вентиляційних систем
- при утепленні фундаментів
- при термоізоляції ємностей
- при утепленні залізничних вагонів
- при утепленні автотранспорту
- при утепленні тваринницьких ферм
- при утепленні контейнерів
- при утепленні гаражів
- при утепленні тунелів
- при теплоізоляції газокомпресорних установок
- при теплоізоляції конструкцій, що легко будуються
- при утепленні наземних та підземних газопроводів, нафтопроводів та паропроводів
- при тепло-гідро ізоляції річкових та морських суден та човнів
- при теплоізоляції металевих дахів
- при теплоізоляції металевих споруд
- при теплоізоляції ангарів
- при теплоізоляції теплообмінників та парових котлів
- при ізоляції гарячих змішувальних ємностей
- при теплоізоляції транспортних засобів військового та спеціального призначення, рефрижераторів, автомобільних та залізничних цистерн, а також у разі, коли застосування інших видів теплоізоляції неможливе або утруднене.


Теплоенергетика та комунікації
(труби опалення, теплообмінники, ємності, парові котли, запірна арматура)


Купити ТермосилаТ

Здатність ТермосилаТ працювати при високих температурах, хороша адгезія практично до будь-якого матеріалу, робить його незамінним для застосування як теплоізоляційне та гідроізоляційне покриття в теплоенергетиці. Можливість наносити ТермосилаТ розпилювачем або пензликом на поверхні складної конфігурації, дозволяє використовувати матеріал у важкодоступних місцях.

Зниження трудовитрат і часу при використанні ТермосилаТ, за рахунок легкості та простоти роботи з матеріалом. Зниження витрат на ремонт трубопроводу після гарантійного терміну експлуатації, за рахунок відсутності необхідності демонтажу старої ізоляції. Зниження витрат теплової енергії на трубопроводах, парових котлах, теплообмінниках, засувках, різних ємностях за рахунок високих теплоізоляційних характеристик ТермосилаТ. Можливість нанесення ТермосилаТ безпосередньо на гарячу поверхню, без припинення роботи та зупинення виробництва. Зниження витрат на монтаж теплоізоляції, за рахунок зменшення технологічних операцій, пов'язаних з утепленням трубопроводів, при застосуванні ТермосилаТ як ізоляція.

Значно спрощується експлуатація, технічне обслуговування, знижуються витрати на ремонт трубопроводу та запірної арматури, при виникненні аварійних ситуацій, за рахунок скорочення часу пошуку течі, нориці та відсутності необхідності демонтажу старої ізоляції. Зниження витрат на ремонт за рахунок збільшення гарантійного терміну служби ізоляції при використанні ТермосилаТ. Зводяться до мінімуму витрати на ремонт ізоляції, збільшуються міжремонтні інтервали. При використанні ТермосилаТ як ізоляція, покращується естетичність і зовнішній вигляд трубопроводів, підвищується екологічна безпека. ТермосилаТ не становить інтересу для кримінальних осіб, як вторинний продукт.


теплоізоляція труб ТермосилаТ

Використання надтонкої теплоізоляції ТермосилаТ для ізоляції трубопроводів опалення та гарячої води, дозволяє знизити теплові втрати до нормованих СНіПом та суттєво скоротити витрати на експлуатацію та обслуговування.ТермосилаТ забезпечує постійний доступ до огляду ізольованої поверхні, без необхідності зупинення виробництва або простоїв, пов'язаних з ремонтом.
Транспорт
(автотранспорт, засоби військового та спеціального призначення, рефрижератори,
автомобільні та залізничні цистерни)ТермосилаТ може наноситися на будь-які внутрішні та зовнішні поверхні легкового, вантажного та пасажирського транспорту. Застосування ТермосилаТ для теплоізоляції рефрижераторів не тільки збільшує корисну площу кузова, а й значно знижує його масу, порівняно з «класичними» утеплювачами.

Унікальні властивості ТермосилаТ пояснюють його широке використання та популярність. ТермосилаТ забезпечує відмінну термоізоляцію, легко наноситься навіть у важкодоступних місцях, а також чудово захищає від корозії будь-які поверхні. Високі теплозберігаючі показники, еластичність і мала вага покриття роблять ТермосилаТ практично незамінним у цій галузі.


Житлове будівництво
(фасади, стіни, перекриття, укоси, дахи, підлоги)утеплення будинку ТермосилаТ

Застосування у житловому будівництві:


- зсередини і зовні стінових конструкцій для зниження теплових втрат, відповідно до СНиП, а також усунення грибка, конденсату, зледеніння;
- зсередини та зовні покрівлі, для зниження теплових втрат у зимовий період та зменшення витрат на кондиціювання влітку;
- обробка панельних швів та віконних укосів будинків, для зниження тепловтрат;
- обробка торців монолітних перекриттів при «каркасному» будівництві;
- утеплення підвальних приміщень, у тому числі із внутрішньої сторони підвальних стін.

утеплення стін ТермосилаТутеплення ТермосилаТ

Економія витрат у житловому будівництві:


- зниження витрат в опалювальний сезон, шляхом зменшення теплових втрат, за рахунок утеплення ТермосилаТ споруд та внутрішніх приміщень будівлі;
- зниження витрат у літній період на кондиціювання повітря всередині приміщень, шляхом теплоізоляції даху та стін будівлі ТермосилаТ;
- зниження прямих витрат при будівництві будівель та споруд, за рахунок можливості зменшення товщини стін та габаритів фундаменту при застосуванні ТермосилаТ як теплоізоляція;
- можливість заміни громіздких систем утеплення фасадів будівель та споруд теплоізоляцією ТермосилаТ;
- зниження трудовитрат та часу у будівництві, при використанні теплоізоляційного матеріалу ТермосилаТ;
- Зниження витрат на ремонт старої ізоляції, за рахунок відсутності необхідності її демонтажу;
- Тривалий термін служби покриття ТермосилаТ.


Рідка теплоізоляція ТермосилаТ, будучи пожежобезпечним складом, ідеально підходить для теплоізоляції житлових та промислових будівель. При використанні теплоізоляції ТермосилаТ на об'єктах, що реконструюються, не створюється навантаження на фундамент конструкції, а так само захищається сама конструкція: від перепаду температури, вологості, ультрафіолету та інших руйнівних впливів.

Характеристики теплоізоляції ТермосилаТ


ТермосилаТ являє собою в'язко-рідку масу, до складу якої входять порожнисті вакуумовані керамічні наповнювачі, полімерні латекси, пігменти, мікроармують наповнювачі, пластифікуючі та гідрофобізуючі добавки, інгібітори кори, біоцидні добавки.

ТермосилаТ - молекулярне сито, що пропускає молекули повітря і не пропускає молекули води, тому полімеризована плівка покриття «дихає» і не пропускає вологу. Завдяки високому ступеню наповнення полімерного матеріалу вакуумованими мікросферами, покриття ТермосилаТ має низьку теплопровідність, здатність відображати 75% падаючих променів світла і розсіювати до 95% інфрачервоного випромінювання. Ці властивості сприяють чудовому збереженню тепла в приміщеннях, запобіганню сонячній радіації, перегріву приміщень та поверхні дахів.

Покриття ТермосилаТ має гарну гідрофобність, хімічну та біологічну стійкість. ТермосилаТ усуває: грибок, надмірне охолодження та промерзання стін, конденсат та іржу. Покриття ТермосилаТ має гарну адгезію до сталі, пластмас, бетону, цегли, дерева та інших поверхонь (крім поліетилену). Після полімеризації, ТермосилаТ утворює міцну, досить еластичну плівку, товщина якої 1-3 мм (вибирається виходячи з вимог до об'єкта).


Фізико-технічні характеристики покриття ТермосилаТ


Найменування показника Норма
Зовнішній вигляд матове, рівне, однорідне
Колір сірий, білий
Щільність покриття в рідкій формі, кг/м3 550 - 1200
Щільність (насипна) покриття в сухій формі, кг/м3 250 - 600
Масова частка нелетких речовин у рідкій формі покриття, % 40 - 70
Час висихання плівки покриття до ступеня 3 при 20°С, година, не більше 3
Міцність зчеплення плівки покриття з основою, Мпа, не менше:
- бетон
- сталь

1.0
0.8
Водопоглинання плівки покриття за 24 год, г/см2, не більше 0.16
Паропроникність плівки покриття, мг/(м•год•Па), не більше 0.02
Стійкість плівки покриття до статичної дії рідин, година, не менше:
- вода при температурі 20°С
- 3% розчин NaCl при температурі 20°С
- 5% розчин NaOH при температурі 60°С

24
24
8
Стійкість покриття до впливу змінних температур від -40°С до +60°С, цикл, не менше 25
Стійкість рідкої форми покриття до дії заморожування / розморожування, цикл, не менший 3
Випромінювальна здатність поверхні покриття, отн. од. 0.36 - 0.37
Коефіцієнт тепловіддачі, Вт/(м2•К) 1.8
Теплопровідність покриття, Вт/(м•К) 0.0018
Робоча температура експлуатації покриття, °С від -50 до +250
Пікова температура експлуатації покриття, °С 260
Термін експлуатації покриття, років, не менше 25


Порівняльна характеристика теплоізоляційних властивостей покриття ТермосилаТ та традиційних конструкційних та теплоізоляційних матеріалів


Матеріал Коефіцієнт
теплопровідності,
Вт/(м•К)
Коефіцієнт
тепловіддачі,
Вт/(м2•K)
Рівноцінна
товщина шару, мм
Цегла силікатна повнотіла 0.76 23 770
Цегла силікатна пустотіла 0.58 23 590
Пінобетон 0.24 23 240
Мати мінераловатні прошивні 0.053 23 50
Плити базальтові 0.053 23 50
Плити пінополістирольні 0.043 23 40
ТермосилаТ 0.0018 1.8 1

ТермосилаТ - екологічно чистий та безпечний теплоізоляційний матеріал, що не містить у своєму складі отруйних або шкідливих субстанцій, що дозволяє працювати з ним у приміщеннях без додаткової вентиляції. Не має шкідливого впливу на людину.

ТермосилаТ - пожежобезпечний матеріал, що не підтримує горіння, перешкоджає утворенню та розповсюдженню полум'я.

ТермосилаТ - антикорозійний матеріал, що має високий показник адгезії, що дозволяє ізолювати поверхню, що покривається, від доступу вологи, тим самим, усуваючи утворення іржі.

За пожежно-технічною класифікацією:

п. 2.3 ДБН В.1.1-7-2002 - група горючості Г1 (низька горючість);
п. 2.4 ДБН В.1.1-7-2002 - група займистості В1 (трудозаймлюваність);
п. 2.5 ДБН В.1.1-7-2002 - група поширення полум'я РП1 (не поширює полум'я);
п. 2.6 ДБН В.1.1-7-2002 - група димоутворення Д2 (помірна димоутворювальна здатність).

Гарантія - 25 років. Термін служби покриття не обмежений!


Принцип роботи теплоізоляційного покриття ТермосилаТ


Теплоізоляційне керамічне покриття ТермосилаТ, не менше ніж на 80% об'ємних частин, складається з надтонкостінних вакуумованих склокерамічних порожнистих мікросфер діаметром 10-100 мікрон. Однією з кращих утеплювачів Землі є повітря, теплопровідність якого за нормальних умов становить 0.023 – 0.026 Вт/(м•К). Але якщо повітря виявляється розрідженим, то його стан виявляється близьким до вакууму – його теплопровідність значно зменшується. Саме в такому стані повітря знаходиться усередині склокерамічних мікросфер.

Величина теплопровідності склокерамічних мікросфер наведена у довіднику «Фізичні величини. Довідник», «Енерговидав», м. Москва, 1991р. і становить 0.00083 Вт/(м•К). Крім того, склокерамічні мікросфери відображають та розсіюють до 75% теплового інфрачервоного випромінювання та до 95% видимого спектра сонячного випромінювання. Крім склокерамічних порожнистих мікросфер до складу теплоізоляції ТермосилаТ входить ряд функціональних добавок, завдяки яким після висихання та полімеризації утворюється міцна, пружна, щільна плівка, що не пропускає вологу, товщиною 1–3 мм. Унікальні особливості складу ТермосилаТ забезпечують його енергозберігаючі та теплоізоляційні властивості,

Поверхня покриття ТермосилаТ випромінює в три рази менше тепла, ніж цегла, бетон або метал (випромінююча здатність поверхні покриття Е=0.36). Таким чином, покриття ТермосилаТ працює за принципом звичайного побутового термоса, в якому вакуумована скляна колба покрита дзеркальним шаром, що відбиває, при цьому, склокерамічні вакуумовані мікросфери виконують роль «мікротермосів» з камерами з розрядженого повітря.

1 м2 поверхні покриття ТермосилаТ, товщиною 1 мм, відображає інфрачервоне випромінювання (тепло) так само ефективно , Як 50 м2 алюмінієвої фольги. Через незначну товщину покриття (1 мм), вирішальну роль у його роботі має все ж таки відображення інфрачервоного випромінювання середнього діапазону (СІК). Тому на поверхні покриття не відбувається суттєвого зниження температури (як правило, не більше 10–30 °С, залежно від умов та властивостей обробленого матеріалу). Незважаючи на це, загальне зниження тепловтрат, залежно від умов та матеріалу, на який наноситься покриття, становить від 30 до 40 % – за рахунок придушення теплового інфрачервоного випромінювання з поверхні покритого матеріалу.


Інструкції із застосування теплоізоляції ТермосилаТРідка теплоізоляція ТермосилаТ поставляється в щільно закритій тарі, готова до застосування.
Тара: 5л, 10л, 20л. Витрата: 1 літр на 1 м 2 (при товщині шару 1 мм).
Способи нанесення: кисть, малярський валик, розпилювач.
Наносити покриття ТермосилаТ можна на поверхні з температурою від +5°С до +90°С.
Поверхня не повинна бути запорошеною, брудною, іржавою, з коржами та відшаруваннями, мати жирні або замаслені ділянки.
Перед нанесенням, ТермосилаТ слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси.
Перед нанесенням ТермосилаТ на поверхню, що вбирає (бетон, штукатурка, цегла і т.д.), її слід рясно змочити водою.
Товщина одного шару покриття ТермосилаТ не повинна перевищувати 0.5 мм, щоб уникнути здуття, відшарувань і потік.
Час повного висихання (полімеризації) одного шару становить 24 години при температурі 20°С.
Після закінчення робіт з нанесення покриття ТермосилаТ, інструменти слід промити водою.

Підготовка ізоляційного покриття ТермосилаТ1. Зняти кришку з відра.
2. Включити дриль з гвинтовою мішалкою і почати перемішувати відро на малих оборотах.
3. Перемішування продовжувати доти, доки не утворюється рідкий однорідний склад.
Не використовуйте високі швидкості дриля (понад 300 об/хв) при перемішуванні - це призведе до руйнування мікросфери.
У разі тривалого зберігання та загусання, ТермосилаТ необхідно розбавити водою, але не більше 10% від об'єму розчину.info@termosilat.com
Виробництво перенесено до
Закарпатської області
+38 (067) 674-26-64
+38 (073) 674-26-00
+38 (073) 283-47-99

ТЕРМОСИЛАТ
ЦІНИ
КАЛЬКУЛЯТОР
ФОТО
ВІДЕО
ДОКУМЕНТИ
ТАБЛИЦЯ  КОЛЬОРІВ

© 2011 – 2020  Виробничо-торгова  База  ТЕРМОСИЛАТ