|
Перше, про що ми згадуємо при слові «затишок», - це тепло, яке має бути в будинку, і не тільки в переносному, а й у прямому значенні цього слова. Домовласнику варто замислюватися не тільки про різні способи опалення будинку, а й про максимальне збереження отриманого тепла. Знизити тепловтрати до нуля навряд чи можливо, але досягти значного скорочення обігріву вулиці цілком реально.
Зовнішні поверхні, такі як фундамент, стіни і дах, мають найбільшу площу зіткнення із зовнішнім середовищем. Відповідно, саме на них і лягає основна відповідальність за утримання такого дорогого тепла.Для кращого збереження тепла потрібен додатковий шар теплоізоляції. Крім того, використання теплоізоляції дозволяє суттєво знизити масу конструкцій, зменшити витрату основних будівельних матеріалів, таких як цегла, деревина, бетон та ін.
Правильно організована теплоізоляція дасть не тільки комфортний мікроклімат, але й заощадить кошти на опалення. Якісна теплоізоляція повинна мати низький коефіцієнт теплопровідності і вологопоглинання, не горіти, мати достатню міцність. Знання значень цих параметрів та використання їх у розрахунках систем теплоізоляції дозволяє досягти бажаних результатів - суттєвої економії будівельних матеріалів та мінімальної витрати енергії для опалення.З метою забезпечення надійного захисту від втрат тепла та здійснення теплоізоляції, представляємо вашій увазі Покриття теплоізоляційне керамічне ТермосилаТ, з яким і пропонуємо ознайомитися на нашому сайті.
Людський організм не переносить переохолодження. Зовнішні конструкції, що захищають (стіни, вікна, дах) захищають наш будинок від низьких температур, опадів у вигляді дощу, снігу, граду, сильного вітру. Одночасно вони перешкоджають проникненню тепла із внутрішнього приміщення назовні. Величина цього проникнення залежить від опору теплопередачі матеріалу, з якого побудована конструкція, що захищає. Тепло через конструкцію, що захищає, передається різними способами: теплопровідністю, конвекцією, випромінюванням. Передача тепла здійснюється безпосередньо через матеріал або від одного матеріалу до іншого при дотику.
Висока теплопровідність має щільні матеріали: метали, залізобетон, граніт. Низьку теплопровідність мають повітря та інші гази. Тому матеріали, що мають велику кількість замкнутих пір, заповнених повітрям або газом, мають низьку теплопровідність і тепло передається через них погано. Теплоізоляція захищає від небажаного теплового обміну із навколишнім середовищем. Так, наприклад, у будівництві та теплоенергетиці теплоізоляція необхідна для зменшення теплових втрат у навколишнє середовище, у холодильній та кріогенній техніці – для захисту апаратури від припливу тепла ззовні.
Розрізняють теплоізоляційні роботи будівельні (теплоізоляція огороджувальних конструкцій будівель та споруд) та монтажні (теплоізоляція трубопроводів, теплових агрегатів, холодильників та ін.). Завдання теплоізоляції будівель - знизити втрати тепла в холодну пору року та забезпечити відносну сталість температури в приміщеннях протягом доби при коливаннях температури зовнішнього повітря. У теплових промислових установках (промислових печах, котлах, автоклавах тощо) теплоізоляція забезпечує значну економію палива, сприяє збільшенню потужності теплових агрегатів та підвищенню їх ККД, інтенсифікації технологічних процесів, зниженню витрати основних матеріалів. Теплоізоляція промислових установок, що працюють при високих температурах, сприяє також створенню нормальних санітарно-гігієнічних умов праці обслуговуючого персоналу в гарячих цехах та запобіганню виробничому травматизму. Велике значення має теплоізоляція в холодильній техніці, так як функціонування холодильних агрегатів і машин пов'язане зі значними енерговитратами. Втрати тепла у будинку без ТермосилаТ">Актуальність та потреба у високоефективній теплоізоляції для будь-яких будівель та споруд набула особливої ваги у зв'язку зі зростаючою вартістю енергоносіїв. Крім того, постійне підвищення вимог до умов комфортного проживання людей потребує дедалі більшої енергії, все більших витрат на її поповнення. Від якості теплоізоляції будівлі залежить кількість енергії, необхідна для її обігріву в холодну пору року. Раніше роль теплоізоляційних матеріалів виконували будматеріали, що є одночасно несучими конструкціями будівлі – дерево, цегла, бетон. При зростанні вартості енергоносіїв роль теплоізоляції почала зростати, оскільки поступово стало очевидним, що неможливо збільшувати теплоізоляцію будівлі виключно за рахунок збільшення товщини будматеріалів. Матеріали, Сьогодні будівельний ринок рясніє різними теплоізоляційними матеріалами, що відрізняються високим коефіцієнтом теплового опору при відносно малих товщинах і невеликій вазі. Асортимент теплоізоляції постійно зростає, розібратися у видах теплоізоляційних матеріалів з кожним днем все складніше. Не залежно від розмірів поверхні, що ізолюється, її конфігурації та виду теплоізоляційного матеріалу, комплекс теплоізоляційних робіт, крім пристрою шару теплоізоляційного матеріалу, включає роботи з гідроізоляції та пароізоляції цього шару та забезпечення його захисту від механічних пошкоджень. Створений за новітніми технологіями, рідкий утеплювач ТермосилаТ має унікальні теплоізоляційні властивості, що зберігаються десятиліттями. Високі показники стійкості ТермосилаТ дозволяють не захищати покриття різними облицювальними матеріалами, як цього вимагають «класичні» утеплювачі. Міліметрове покриття рідкої теплоізоляції ТермосилаТ робить сьогодні те, що раніше могли зробити лише товсті стіни та сантиметри мінеральної вати.
Покриття теплоізоляційне керамічне ТермосилаТ< призначене для теплоізоляції споруд промислового та комунального призначення будь-якої форми складності, для зовнішніх та внутрішніх поверхонь будівель, фасадів, міжпанельних швів, віконних укосів, фундаментів, тепломагістралей, трубопроводів, цистерн, автомобільного, залізничного та іншого транспорту, металевих конструкцій та ін. як у процесі їх будівництва, так і при реконструкції.
ТермосилаТ має хорошу морозостійкість (до -50°С), що дозволяє застосовувати його як термоізоляцію морозильних камер, при цьому знижуються трудовитрати на спорудження термоізоляційного шару з пінопластових плит та гідроізоляційного шару з руберойду та фольги.
ТермосилаТ застосовується з метою зниження тепловтрат, а відтак і кількості споживаного теплоносія, що призводить до збільшення ефективності використання теплоносія, зниження втрат на його доставку, більш економічного використання при обігріві. При нанесенні покриття ТермосилаТ на зовнішні або внутрішні стіни будівлі, енерговитрати на обігрів приміщення в холодну пору року знижуються як мінімум на 30%, усувається: конденсат, грибок, надмірне охолодження та промерзання стін.
ТермосилаТ використовують для обробки автомобільних кузовів рефрижераторів, домагаючись значної економії теплоносія в зимовий період та зменшення нагріву від сонячної радіації в літній. Застосування Термосила для теплоізоляції рефрижераторів не тільки збільшує корисну площу кузова, але і значно знижує його масу в порівнянні з класичними утеплювачами. ТермосилаТ забезпечує прекрасну термоізоляцію, легко наноситься навіть у важкодоступних місцях, а також чудово захищає від корозії будь-які поверхні. Судновласники обробляють ТермосилаТ свої судна та човни, домагаючись відразу тепло-гідроізоляції.
На підприємствах виробничої сфери застосовують ТермосилаТ як універсальний ізолятор для своїх виробів, що мають складну геометричну форму. ТермосилаТ усуває конденсат, промерзання стін, виключає утворення «містків холоду». За допомогою ТермосилаТ спрощується та здешевлюється створення теплоізоляції, знижуються витрати на поточний чи капітальний ремонт.
ТермосилаТ служить заміною традиційним теплоізоляційним матеріалам або використовується як додаткове покриття. Швидка процедура нанесення ТермосилаТ знижує трудовитрати в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами (легко та швидко наноситься пензлем, малярним валиком або розпилювачем).
Сфери застосування ТермосилаТ
Здатність ТермосилаТ працювати при високих температурах, хороша адгезія практично до будь-якого матеріалу, робить його незамінним для застосування як теплоізоляційне та гідроізоляційне покриття в теплоенергетиці. Можливість наносити ТермосилаТ розпилювачем або пензликом на поверхні складної конфігурації, дозволяє використовувати матеріал у важкодоступних місцях.
Зниження трудовитрат і часу при використанні ТермосилаТ, за рахунок легкості та простоти роботи з матеріалом. Зниження витрат на ремонт трубопроводу після гарантійного терміну експлуатації, за рахунок відсутності необхідності демонтажу старої ізоляції. Зниження витрат теплової енергії на трубопроводах, парових котлах, теплообмінниках, засувках, різних ємностях за рахунок високих теплоізоляційних характеристик ТермосилаТ. Можливість нанесення ТермосилаТ безпосередньо на гарячу поверхню, без припинення роботи та зупинення виробництва. Зниження витрат на монтаж теплоізоляції, за рахунок зменшення технологічних операцій, пов'язаних з утепленням трубопроводів, при застосуванні ТермосилаТ як ізоляція.
Значно спрощується експлуатація, технічне обслуговування, знижуються витрати на ремонт трубопроводу та запірної арматури, при виникненні аварійних ситуацій, за рахунок скорочення часу пошуку течі, нориці та відсутності необхідності демонтажу старої ізоляції. Зниження витрат на ремонт за рахунок збільшення гарантійного терміну служби ізоляції при використанні ТермосилаТ. Зводяться до мінімуму витрати на ремонт ізоляції, збільшуються міжремонтні інтервали. При використанні ТермосилаТ як ізоляція, покращується естетичність і зовнішній вигляд трубопроводів, підвищується екологічна безпека. ТермосилаТ не становить інтересу для кримінальних осіб, як вторинний продукт.Використання надтонкої теплоізоляції ТермосилаТ для ізоляції трубопроводів опалення та гарячої води, дозволяє знизити теплові втрати до нормованих СНіПом та суттєво скоротити витрати на експлуатацію та обслуговування.
ТермосилаТ забезпечує постійний доступ до огляду ізольованої поверхні, без необхідності зупинення виробництва або простоїв, пов'язаних з ремонтом.
ТермосилаТ може наноситися на будь-які внутрішні та зовнішні поверхні легкового, вантажного та пасажирського транспорту. Застосування ТермосилаТ для теплоізоляції рефрижераторів не тільки збільшує корисну площу кузова, а й значно знижує його масу, порівняно з «класичними» утеплювачами.
Унікальні властивості ТермосилаТ пояснюють його широке використання та популярність. ТермосилаТ забезпечує відмінну термоізоляцію, легко наноситься навіть у важкодоступних місцях, а також чудово захищає від корозії будь-які поверхні. Високі теплозберігаючі показники, еластичність і мала вага покриття роблять ТермосилаТ практично незамінним у цій галузі.
Застосування у житловому будівництві:
Економія витрат у житловому будівництві:
Рідка теплоізоляція ТермосилаТ, будучи пожежобезпечним складом, ідеально підходить для теплоізоляції житлових та промислових будівель. При використанні теплоізоляції ТермосилаТ на об'єктах, що реконструюються, не створюється навантаження на фундамент конструкції, а так само захищається сама конструкція: від перепаду температури, вологості, ультрафіолету та інших руйнівних впливів.
ТермосилаТ являє собою в'язко-рідку масу, до складу якої входять порожнисті вакуумовані керамічні наповнювачі, полімерні латекси, пігменти, мікроармують наповнювачі, пластифікуючі та гідрофобізуючі добавки, інгібітори кори, біоцидні добавки.
ТермосилаТ - молекулярне сито, що пропускає молекули повітря і не пропускає молекули води, тому полімеризована плівка покриття «дихає» і не пропускає вологу. Завдяки високому ступеню наповнення полімерного матеріалу вакуумованими мікросферами, покриття ТермосилаТ має низьку теплопровідність, здатність відображати 75% падаючих променів світла і розсіювати до 95% інфрачервоного випромінювання. Ці властивості сприяють чудовому збереженню тепла в приміщеннях, запобіганню сонячній радіації, перегріву приміщень та поверхні дахів.
Покриття ТермосилаТ має гарну гідрофобність, хімічну та біологічну стійкість. ТермосилаТ усуває: грибок, надмірне охолодження та промерзання стін, конденсат та іржу. Покриття ТермосилаТ має гарну адгезію до сталі, пластмас, бетону, цегли, дерева та інших поверхонь (крім поліетилену). Після полімеризації, ТермосилаТ утворює міцну, досить еластичну плівку, товщина якої 1-3 мм (вибирається виходячи з вимог до об'єкта).
Найменування показника | Норма |
Зовнішній вигляд | матове, рівне, однорідне |
Колір | сірий, білий |
Щільність покриття в рідкій формі, кг/м3 | 550 - 1200 |
Щільність (насипна) покриття в сухій формі, кг/м3 | 250 - 600 |
Масова частка нелетких речовин у рідкій формі покриття, % | 40 - 70 |
Час висихання плівки покриття до ступеня 3 при 20°С, година, не більше | 3 |
Міцність зчеплення плівки покриття з основою, Мпа, не менше: - бетон - сталь |
1.0 0.8 |
Водопоглинання плівки покриття за 24 год, г/см2, не більше | 0.16 |
Паропроникність плівки покриття, мг/(м•год•Па), не більше | 0.02 |
Стійкість плівки покриття до статичної дії рідин, година, не менше: - вода при температурі 20°С - 3% розчин NaCl при температурі 20°С - 5% розчин NaOH при температурі 60°С |
24 24 8 |
Стійкість покриття до впливу змінних температур від -40°С до +60°С, цикл, не менше | 25 |
Стійкість рідкої форми покриття до дії заморожування / розморожування, цикл, не менший | 3 |
Випромінювальна здатність поверхні покриття, отн. од. | 0.36 - 0.37 |
Коефіцієнт тепловіддачі, Вт/(м2•К) | 1.8 |
Теплопровідність покриття, Вт/(м•К) | 0.0018 |
Робоча температура експлуатації покриття, °С | від -50 до +250 |
Пікова температура експлуатації покриття, °С | 260 |
Термін експлуатації покриття, років, не менше | 25 |
Матеріал | Коефіцієнт теплопровідності, Вт/(м•К) |
Коефіцієнт тепловіддачі, Вт/(м2•K) |
Рівноцінна товщина шару, мм |
Цегла силікатна повнотіла | 0.76 | 23 | 770 |
Цегла силікатна пустотіла | 0.58 | 23 | 590 |
Пінобетон | 0.24 | 23 | 240 |
Мати мінераловатні прошивні | 0.053 | 23 | 50 |
Плити базальтові | 0.053 | 23 | 50 |
Плити пінополістирольні | 0.043 | 23 | 40 |
ТермосилаТ | 0.0018 | 1.8 | 1 |
ТермосилаТ - екологічно чистий та безпечний теплоізоляційний матеріал, що не містить у своєму складі отруйних або шкідливих субстанцій, що дозволяє працювати з ним у приміщеннях без додаткової вентиляції. Не має шкідливого впливу на людину.
ТермосилаТ - пожежобезпечний матеріал, що не підтримує горіння, перешкоджає утворенню та розповсюдженню полум'я.
ТермосилаТ - антикорозійний матеріал, що має високий показник адгезії, що дозволяє ізолювати поверхню, що покривається, від доступу вологи, тим самим, усуваючи утворення іржі.
За пожежно-технічною класифікацією:
п. 2.3 ДБН В.1.1-7-2002 - група горючості Г1 (низька горючість);
п. 2.4 ДБН В.1.1-7-2002 - група займистості В1 (трудозаймлюваність);
п. 2.5 ДБН В.1.1-7-2002 - група поширення полум'я РП1 (не поширює полум'я);
п. 2.6 ДБН В.1.1-7-2002 - група димоутворення Д2 (помірна димоутворювальна здатність).
Гарантія - 25 років. Термін служби покриття не обмежений!
Теплоізоляційне керамічне покриття ТермосилаТ™, не менше ніж на 80% об'ємних частин, складається з надтонкостінних вакуумованих склокерамічних порожнистих мікросфер діаметром 10-100 мікрон. Однією з кращих утеплювачів Землі є повітря, теплопровідність якого за нормальних умов становить 0.023 – 0.026 Вт/(м•К). Але якщо повітря виявляється розрідженим, то його стан виявляється близьким до вакууму – його теплопровідність значно зменшується. Саме в такому стані повітря знаходиться усередині склокерамічних мікросфер.
Величина теплопровідності склокерамічних мікросфер наведена у довіднику «Фізичні величини. Довідник», «Енерговидав», м. Москва, 1991р. і становить 0.00083 Вт/(м•К). Крім того, склокерамічні мікросфери відображають та розсіюють до 75% теплового інфрачервоного випромінювання та до 95% видимого спектра сонячного випромінювання. Крім склокерамічних порожнистих мікросфер до складу теплоізоляції ТермосилаТ™ входить ряд функціональних добавок, завдяки яким після висихання та полімеризації утворюється міцна, пружна, щільна плівка, що не пропускає вологу, товщиною 1–3 мм. Унікальні особливості складу ТермосилаТ™ забезпечують його енергозберігаючі та теплоізоляційні властивості,Поверхня покриття ТермосилаТ™ випромінює в три рази менше тепла, ніж цегла, бетон або метал (випромінююча здатність поверхні покриття Е=0.36). Таким чином, покриття ТермосилаТ™ працює за принципом звичайного побутового термоса, в якому вакуумована скляна колба покрита дзеркальним шаром, що відбиває, при цьому, склокерамічні вакуумовані мікросфери виконують роль «мікротермосів» з камерами з розрядженого повітря.
1 м2 поверхні покриття ТермосилаТ™, товщиною 1 мм, відображає інфрачервоне випромінювання (тепло) так само ефективно , Як 50 м2 алюмінієвої фольги. Через незначну товщину покриття (1 мм), вирішальну роль у його роботі має все ж таки відображення інфрачервоного випромінювання середнього діапазону (СІК). Тому на поверхні покриття не відбувається суттєвого зниження температури (як правило, не більше 10–30 °С, залежно від умов та властивостей обробленого матеріалу). Незважаючи на це, загальне зниження тепловтрат, залежно від умов та матеріалу, на який наноситься покриття, становить від 30 до 40 % – за рахунок придушення теплового інфрачервоного випромінювання з поверхні покритого матеріалу.
© 2011 – 2020 Виробничо-торгова База ТЕРМОСИЛАТ™ |