Принцип роботи теплоізоляційного покриття ТермосилаТ™
Теплоізоляційне керамічне покриття ТермосилаТ™, не менше ніж на 80% об'ємних частин, складається з надтонкостінних вакуумованих склокерамічних порожнистих мікросфер діаметром 10-100 мікрон. Однією з кращих утеплювачів Землі є повітря, теплопровідність якого за нормальних умов становить 0.023 – 0.026 Вт/(м•К). Але якщо повітря виявляється розрідженим, то його стан виявляється близьким до вакууму – його теплопровідність значно зменшується. Саме в такому стані повітря знаходиться усередині склокерамічних мікросфер.
Величина теплопровідності склокерамічних мікросфер наведена у довіднику «Фізичні величини. Довідник», «Енерговидав», м. Москва, 1991р. і становить 0.00083 Вт/(м•К). Крім того, склокерамічні мікросфери відображають та розсіюють до 75% теплового інфрачервоного випромінювання та до 95% видимого спектра сонячного випромінювання. Крім склокерамічних порожнистих мікросфер до складу теплоізоляції ТермосилаТ™ входить ряд функціональних добавок, завдяки яким після висихання та полімеризації утворюється міцна, пружна, щільна плівка, що не пропускає вологу, товщиною 1–3 мм. Унікальні особливості складу ТермосилаТ™ забезпечують його енергозберігаючі та теплоізоляційні властивості,
Поверхня покриття ТермосилаТ™ випромінює в три рази менше тепла, ніж цегла, бетон або метал (випромінююча здатність поверхні покриття Е=0.36). Таким чином, покриття ТермосилаТ™ працює за принципом звичайного побутового термоса, в якому вакуумована скляна колба покрита дзеркальним шаром, що відбиває, при цьому, склокерамічні вакуумовані мікросфери виконують роль «мікротермосів» з камерами з розрядженого повітря.
1 м2 поверхні покриття ТермосилаТ™, товщиною 1 мм, відображає інфрачервоне випромінювання (тепло) так само ефективно , Як 50 м2 алюмінієвої фольги. Через незначну товщину покриття (1 мм), вирішальну роль у його роботі має все ж таки відображення інфрачервоного випромінювання середнього діапазону (СІК). Тому на поверхні покриття не відбувається суттєвого зниження температури (як правило, не більше 10–30 °С, залежно від умов та властивостей обробленого матеріалу). Незважаючи на це, загальне зниження тепловтрат, залежно від умов та матеріалу, на який наноситься покриття, становить від 30 до 40 % – за рахунок придушення теплового інфрачервоного випромінювання з поверхні покритого матеріалу.
Інструкції із застосування теплоізоляції ТермосилаТ™
Рідка теплоізоляція ТермосилаТ поставляється в щільно закритій тарі, готова до застосування.
Тара: 5л, 10л, 20л. Витрата: 1 літр на 1 м 2 (при товщині шару 1 мм).
Способи нанесення: кисть, малярський валик, розпилювач.
Наносити покриття ТермосилаТ можна на поверхні з температурою від +5°С до +90°С.
Поверхня не повинна бути запорошеною, брудною, іржавою, з коржами та відшаруваннями, мати жирні або замаслені ділянки.
Перед нанесенням, ТермосилаТ слід ретельно перемішати до отримання однорідної маси.
Перед нанесенням ТермосилаТ на поверхню, що вбирає (бетон, штукатурка, цегла і т.д.), її слід рясно змочити водою.
Товщина одного шару покриття ТермосилаТ не повинна перевищувати 0.5 мм, щоб уникнути здуття, відшарувань і потік. Час повного висихання (полімеризації) одного шару становить 24 години при температурі 20°С. Після закінчення робіт з нанесення покриття ТермосилаТ, інструменти слід промити водою.
Підготовка ізоляційного покриття ТермосилаТ™
1. Зняти кришку з відра.
2. Включити дриль з гвинтовою мішалкою і почати перемішувати відро на малих оборотах.
3. Перемішування продовжувати доти, доки не утворюється рідкий однорідний склад.
Не використовуйте високі швидкості дриля (понад 300 об/хв) при перемішуванні - це призведе до руйнування мікросфери.
У разі тривалого зберігання та загусання, ТермосилаТ необхідно розбавити водою, але не більше 10% від об'єму розчину.
info@termosilat.com
Виробництво перенесено до
Закарпатської області