+38 (067) 674-26-64
+38 (073) 674-26-00
+38 (073) 283-47-99
Українська   English
info@termosilat.com
Закарпатська область

ТЕРМОСИЛАТ

Ціна: 170 UAH

Фарба гідрофобна водно-дисперсійна «Гідросилат»

(модифікована силіконом)



Однією з найважливіших проблем у будівництві є підвищення довговічності будівель, споруд, зниження витрат на їх експлуатацію та ремонт. Найчастіше ці проблеми пов'язані з негативним впливом води на будівельні матеріали. Одним із найефективніших способів захисту від вологи в будівництві в даний час вважається застосування кремнійорганічних гідрофобізуючих матеріалів.

Розроблена та запущена у виробництво гідрофобна водно-дисперсійна фарба «Гідросилат», яка являє собою суспензію пігментів і наповнювачів, модифіковану силіконом , З додаванням допоміжних добавок. Модифікація силіконом суттєво покращує споживчі властивості фарби, сприяє збереженню привабливого зовнішнього вигляду та експлуатаційних властивостей покриття на тривалий термін.

Завдяки унікальному сполучному, покриття, утворене фарбою «Гідросилат», має високу стійкість до впливу зовнішніх факторів, і зберігає всі свої захисні властивості навіть у воді (при підтопленні цоколів будівель у міжсезоння).

Особливо варто відзначити високу світлостійкість фарби «Гідросилат», вона практично не вигоряє на сонці, що актуально в місцях, де проявляється Висока сонячна активність. Крім того, за рахунок фунгіцидних добавок, фарба перешкоджає утворенню плісняви, грибка, росту моху на цоколях та дахах будівель, що дозволяє значно збільшити термін служби захищених фарбою матеріалів (цегла, шифер тощо) у різних кліматичних зонах.

>

Основні властивості та переваги фарби гідрофобної «Гідросилат»
(в порівнянні з традиційними акриловими фарбами):



1. Водовідштовхувальні властивості, низьке водопоглинання.

Фарба, модифікована силіконом, після висихання утворює водонепроникну плівку з незмочуваною поверхнею. В результаті вода, що потрапляє на поверхню, практично не вбирається покриттям і не проникає в основу, а згортається на поверхні в кулясті краплі і потім, не затримуючись, стікає з поверхні. У той же час, звичайне акрилове покриття при тривалому контакті з водою здатне ввібрати до 20% води, яка згодом поглинається основою.


2. Висока паропроникність та газопроникність.

Модифікація силіконом «розпушує» плівку акрилових фарб, збільшуючи її паропроникність в 2-3 рази в порівнянні зі звичайними акриловими фарбами. В результаті покриття не перешкоджає «дихання» стін, випускаючи надлишкову вологу назовні, так що стіна завжди залишається сухою. Крім пари, мікропориста плівка силікон-модифікованого покриття здатна пропускати вуглекислий газ, необхідний для набору міцності вапняних штукатурок.


3. Низьке брудоутримання, здатність до самоочищення.

Звичайна акрилова фарба, в силу своєї хімічної природи, має деяку спорідненість з водою. При контакті з водою плівка покриття трохи набухає, полімерна матриця стає трохи липкою. У такому стані до покриття може прилипати бруд та впроваджуватись у його верхній шар. Фарба, модифікована силіконом, формує гідрофобну поверхню, що не сприяє прилипанню бруду, а навпаки – сприяє самоочищенню поверхні. При стіканні з поверхні краплі води попутно захоплюють із собою частинки мокрого бруду, тим самим очищаючи поверхню покриття (так званий ефект лотоса). Крім того, на відміну від акрилових кополімерів силіконові смоли не є термопластичними, тобто при підвищенні температури вони практично не розм'якшуються, що сприяють меншому бруду-утримування поверхні покриття.

4. Висока еластичність, тріщиностійкість.

Введення силікону до складу акрилового плівкоутворювача істотно збільшує еластичність покриття. У зв'язку з цим, модифікована фарба висихає з меншими поверхневими напругами, ніж чисто акрилова фарба, і, отже, не утворює мікротріщин. За рахунок високої еластичності покриття добре приховує невеликі дефекти основи, перекриває тріщини завтовшки до 1 мм. Покриття, модифіковані силіконом, здатні зберігати свою еластичність за низьких температур, що сприяє його стійкості до різких перепадів температур.


5. Висока адгезійна міцність.

Фарба, модифікована силіконом, забезпечує надійне зчеплення з усіма видами традиційних мінеральних поверхонь, а також з гіпсокартоном, деревинно-стружковими плитами, папером, загрунтованим або оцинкованим залізом. Нею також можна перефарбовувати старі масляні, алкідні, водно-дисперсійні та навіть силікатні покриття.


6. Стійкість до лугів та інших агресивних середовищ.

Завдяки хімічній інертності силікону і водовідштовхувальним властивостям поверхні, модифікована фарба стійка до впливу розведених розчинів лугів і кислот, окислювачів (хлорне вапно, озон), соляного туману та інших агресивних атмосферних впливів. Стійкість до лугів, висока еластичність і здатність пропускати СО2, дозволяє наносити модифіковану фарбу на лужні (вапняні, цементні) підстави вже через 7 днів після їх укладання, тоді як звичайні фарби акрилові допускається наносити не раніше , ніж за 30 днів.


7. Стійкість до мокрого стирання та миючих засобів.

Поєднання водовідштовхувальних властивостей покриття та його стійкості до луг сприяє збереженню первісного зовнішнього вигляду покриття після його багаторазового мокрого очищення за допомогою слабколужних миючих засобів (витримує 10000 проходів мокрою щіткою з використанням побутових миючих засобів).


8. Світлостійкість.

У силу своєї хімічної природи силікони значно більш стійкі до впливу УФ-опромінення, ніж акрилові кополімери. Крім того, у силікон-модифікованій фарбі застосовуються, головним чином, неорганічні пігменти, що відрізняються високою стійкістю до сонячного опромінення. Тому, згодом, таке покриття не піддається меленню і не втрачає колір.


9. Біостійкість.

Самі по собі силікони не підтримують розвиток мікроорганізмів у своєму середовищі, а ще завдяки тому, що до складу фарби введені особливі біоцидні добавки, на пофарбованих поверхнях не розвиваються грибки, мохи і т.д., крім того, що потрапили на гідрофобну поверхню покриття, суперечки мікроорганізмів легко змиваються дощовою водою. Завдяки цьому поверхні пофарбовані модифікованою фарбою не потребують додаткової обробки фунгіцидними та альгіцидними препаратами.


10. Екологічна безпека.

Фарба, модифікована силіконом, є екологічно чистим матеріалом без запаху, що не містить органічних розчинників та інших речовин, небезпечних для здоров'я людини. На відміну від інших фарб, в рецептурі фарби «Гідросилат» не застосовуються небезпечні для здоров'я людини складові: пластифікатори (фталати), змочувачі (етиленгліколь), біоциди (формальдегід), свинець-, кадмій-, хромат-пігменти, що містять, аміак та ін. На відміну від звичайних акрилових фарб, силікон-модифікована фарба не створює на своїй поверхні умови для появи та розмноження хвороботворних мікроорганізмів, здатних викликати алергію та легеневі захворювання.






Область застосування


Фарба «Гідросилат» призначена для декоративно-захисного фарбування зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівельних конструкцій будівель і споруд у місцях з підвищеним експлуатаційним навантаженням (висока вологість, сонячне опромінення, забруднене повітря, соляний туман, несприятливий підвищена забруднюваність поверхні та ін.).

Застосовується з мінеральних підстав (бетон, пінобетон, цегла, природний та штучний камінь, цементно-піщані, вапняно-піщані та гіпсові штукатурки, структурні цементні та акрилові штукатурки, шифер та інші азбестоцементні вироби, , гіпсокартону, дереву, фанері, ДСП, ДВП, шпалерам під фарбування, загрунтованому або оцинкованому залізу.

Фарба може застосовуватися як для первинного забарвлення, так і для оновлення поверхонь за старими масляними, алкідними, акриловими, силіконовими або силікатними покриттями.


Фарба «Гідросилат» застосовується для фарбування:


  • фасадів та цоколів житлових, громадських та виробничих будівель;
  • шиферних та черепичних дахів, димоходів та вентиляційних віддушин;
  • комплексних систем теплоізоляції;
  • приміщень з підвищеною вологістю: душових та ванних кімнат, кухонь, саун та ін;
  • сходів та під'їздів багатоквартирних житлових будинків;
  • старих будинків та історичних пам'яток;
  • стін підвалів та складських приміщень;
  • бетонних огорож, стовпчиків, бордюр, садових фігур.

  • Гігієнічна оцінка фарби дозволяє використовувати її при оздобленні будівель та споруд, що належать до групи «А» за МУ 2.1.2.1829-04, до якої включені такі типи об'єктів: житлові будинки, дитячі дошкільні заклади, будинки дитини , лікувально-профілактичні установи, будинки інвалідів та людей похилого віку, санаторії, заклади відпочинку, навчальні заклади, закриті спортивні споруди, службові приміщення з постійним перебуванням людей у будівлях управління, на промислових підприємствах та інші об'єкти типів «Б», «В».




    Технічні характеристики


    найменування показника Норма
    Зовнішній вигляд гладка однорідна поверхня
    Колір червоно-коричневий, червоний, зелений, синій, сірий, жовтий, білий та їх відтінки
    В'язкість за візкозиметром ВЗ-4 при температурі (20.0 ± 0.5)°С, не менше 30
    Масова частка нелетких речовин, % 30 - 50
    Час висихання до ступеня 3 при температурі (20±2)°С, година, не більше 2
    Покриваність плівки, г/м2, не більше 140
    Ступінь перетиру, мкм, не більше 70
    Стійкість плівки до статичної дії води при температурі (20±2)°С, година, не менше 48
    Коефіцієнт водопоглинання плівки, кг/(м2*рік0.5), не більше 0.1
    Витрата фарби на один шар, г/м2 120 – 140
    Термін зберігання фарби, міс, не менше 6
    Термін експлуатації покриття, рік, не менше 10



    Колерування фарб «Гідросилат»


    Фарби «Гідросилат» можуть бути кольоровані машинним способом за всіма відомими системами кольору (NCS, RAL, Tikkurila, Caparol 3D, та ін) в будь-який колір. Ціна кольорової фарби, залежно від складності кольору та вартості необхідних пігментів, може в кілька разів перевищувати ціну білої фарби.

    Тому, для зручності та вигоди споживачів, наше підприємство виробляє готові кольорові фарби популярних кольорів, відповідно до власної таблиці кольорів за ціною білої фарби. Фарба виконана на світлостійких пігментах (світлостійкість «7-8» - за восьмибальною шкалою BWS) і практично не змінює свій колір протягом усього терміну покриття.



    Таблица цветов красок «Гидросилат»


    Цвет Полный тон Разбеленные оттенки
    желтый яркий NCS S 0560-Y NCS S 0540-Y NCS S 0520-Y NCS S 0510-Y
    желтый NCS S 1060-Y10R NCS S 1040-Y10R NCS S 1020-Y10R NCS S 1010-Y10R
    абрикосовый NCS S 1060-Y60R NCS S 1040-Y60R NCS S 1060-Y20R NCS S 1060-Y10R
    зеленый яркий NCS S 1070-G10Y NCS S 1050-G10Y NCS S 1030-G10Y NCS S 1010-G10Y
    зеленый NCS S 2070-G10Y NCS S 2050-G10Y NCS S 2030-G10Y NCS S 2010-G10Y
    синий NCS S 1565-B NCS S 1050-B NCS S 1030-B NCS S 1020-B
    черный и серый NCS S 8505-B20G NCS S 4005-B20G NCS S 3005-B20G NCS S 2005-B20G
    красно-коричневый NCS S 3060-Y70R NCS S 3040-Y70R NCS S 3020-Y70R NCS S 3010-Y70R
    алый NCS S 1080-Y90R NCS S 1060-Y90R NCS S 1040-Y90R NCS S 1020-Y90R


    Можливо також виготовлення фарби будь-якого іншого кольору за каталогами NCS, RAL, Tikkurila або зразком замовника (мінімальне замовлення – 50 кг).






    Інструкції із застосування



    Вимоги до поверхні, що фарбується:


  • Поверхня, що обробляється, повинна бути сухою;
  • Очистити поверхню від пилу та бруду (механічних забруднень);
  • На оброблюваній поверхні не повинно бути жирних, масляних плям;
  • Старі матеріали, що втратили міцність, видалити до міцної основи;
  • При необхідності усунути тріщини та ін. наявні пошкодження;
  • Поверхню, вкриту грибком, мохом та ін. рослинними мікроорганізмами необхідно механічно очистити;
  • Видалити наявні сольові відкладення;
  • Склянисті та глянсові поверхні обробити механічно, для надання їм шорсткості;
  • Металеві поверхні попередньо заґрунтувати.

  • Умови застосування:


  • Температура навколишнього середовища від +5°С до +40°С;
  • Відносна вологість повітря не вище 80%;
  • Перед використанням фарбу ретельно перемішати;
  • При загусанні розбавити водою (не більше 10% від обсягу);
  • Наносити пензлем, валиком, повітряним фарбо-розпилювачем;
  • Наносити фарбу слід без перепусток і патьоків, поки поверхня не набуде рівномірно насиченого кольору;
  • Пофарбовану поверхню протягом 12 годин необхідно захистити від прямого контакту з водою;
  • Перед нанесенням другого шару фарби (за потреби), повинно пройти не менше 2 годин;
  • Зберігання та транспортування фарби повинно відбуватися при температурі навколишнього повітря не нижче +5°С;
  • При якісному фарбуванні, витрата фарби, залежно від типу поверхні, може становити до 250 г/м2.

  • Очищення інструменту:


    Після використання видалити залишки фарби з інструменту і відразу промити його водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструмента можна зняти лише механічним способом.


    Запобіжні заходи:


    Фарба екологічно безпечна, нешкідлива, не має запаху, пожежобезпечна. Щоб уникнути індивідуальних алергічних реакцій, при попаданні на шкіру або в очі, необхідно промити їх водою.


    Витрата матеріалу:


    Витрата при нанесенні одного шару на підготовлену оштукатурену поверхню - (120 - 140) г/м2, при двошаровому покритті - (200 - 250) г/м 2.


    Упаковка:


    Пластикові відра об'ємом: 1 л, 5 л, 10 л, 20 л.


    Умови зберігання та транспортування:


    Зберігати та транспортувати при температурі навколишнього повітря не нижче +5°C у щільно закритій тарі. Гарантійний термін зберігання – 6 місяців з дня виготовлення.




    info@termosilat.com
    Виробництво перенесено до
    Закарпатської області
    +38 (067) 674-26-64
    +38 (073) 674-26-00
    +38 (073) 283-47-99

    ТЕРМОСИЛАТ




    ЦІНИ
    КАЛЬКУЛЯТОР
    ФОТО
    ВІДЕО
    ДОКУМЕНТИ
    ТАБЛИЦЯ  КОЛЬОРІВ

    © 2011 – 2020  Виробничо-торгова  База  ТЕРМОСИЛАТ